TB-LASERY

Naprawa i sprzedaż urządzeń kosmetycznych

Karboksyterapia

Wysokiej jakości urządzenie medyczne do wykonywania estetycznych i medycznych zabiegów karboksyterapii. Ten imponujący, zminiaturyzowany sprzęt do mezoterapii CO2 został zaprojektowany do leczenia rozstępów, zmarszczek, wiotkości skóry oraz wielu innych zaburzeń estetycznych

Wysokiej jakości urządzenie medyczne do wykonywania estetycznych i medycznych zabiegów karboksyterapii. Ten imponujący, zminiaturyzowany sprzęt do mezoterapii CO2 został zaprojektowany do leczenia rozstępów, zmarszczek, wiotkości skóry oraz wielu innych zaburzeń estetycznych. Jest także narzędziem do leczenia chorób związanych z mikrokrążeniem, chorób niedokrwiennych i poprawy gojenia owrzodzeń.
W pełni przenośny. Zbudowany jako cienki długopis zapewniający łatwe i wygodne użytkowanie. Nie posiada elektroniki. Dlatego tez jest niezawodny w użyciu. Stosowane są wkłady CO2.
Każde urządzenie do karboksyterapii działa na bazie zaawansowanej technologii, umożliwiającej podskórne podanie dwutlenku węgla w celu uzyskania szeregu korzyści związanych z redukcją tkanki tłuszczowej, a także usuwania rozstępów czy efektów starzenia – zmarszczek i utraty elastyczności.

Zastosowanie:

Lifting twarzy,
Redukcja cellulitu,
Leczenie trądziku,
Odmładzanie skóry,
Usuwanie zmarszczek,
Nawilżanie skóry,

Specyfikacja:

Korpus z nabojem CO2
Filtr
Igła do iniekcji
Włącznik
Manometr
Regulator ciśnienia

Najwyższa jakość produktu

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie

Atrakcyjne promocje i rabaty

Doceniamy stałych klientów

Kupujesz bez pośredników

Gwarantujemy najlepszą cene. Znalazłeś taniej? Napisz do nas.

Formularz zapytania o urządzenie

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem danych osobowych jest Tb-Lasery z siedzibą w Warszawa, ul. Króla, Jana III Sobieskiego 45/lok. u17, Warszawa 02-758. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz skargi do organu nadzorczego – PUODO.