TB-LASERY

Naprawa i sprzedaż urządzeń kosmetycznych

Kategoria

Laser Pikosekundowy

Laser Pico Sure to najmocniejszy, medyczny laser występujący w obecnej technologii pikosekundowej. Innowacyjna technologia ultrakrótkich impulsów, o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas wpływa na skuteczność zabiegów. W odróżnieniu od innych laserów, w Pico Sure wiązka laserowa emitowana jest w pikosekundach, a nie w nanosekundach. Laser Pico umożliwia uzyskanie lepszych efektów przy jednoczesnymskróceniu o połowę sesji zabiegowych oraz zmniejszeniu odczuć bólowych. Szybkie efekty zabiegu, które nie wykluczają z codziennych aktywności.

Dlaczego Laser Picosekundowy?
Laser z bardziej efektywnym i szybszym rezultatem.
Laser Pico jest szybszy niż tradycyjna technologia nanosekundowa, w wyniku czego rozkłada tatuaże szybciej niż tradycyjne lasery. Laser Pico rozbije nawet drobne cząsteczki atramentu, dzięki czemu łatwiej będzie usunąć atrament z tatuażu.
 
Zmniejszone ryzyko i minimalny dyskomfort: ultrakrótkie impulsy również optymalizują dostarczanie energii do docelowych cząstek atramentu, zapewniając efektywne oczyszczanie tuszu, podczas gdy najmniej ciepła przenosi się na skórę dyskomfort całego zabiegu jest prawie niewyczuwalny.

Opis

Zastosowanie:

Wskazania
• Usuwanie wszystkich kolorów tatuaży, włącznie z konturem oczu i ust,
• Usuwanie martwego naskórka,
• Likwidacja blizn pooparzeniowych, znamion, przebarwień, plam starczych,
• Wybielanie skóry,
• Usuwanie makijażu permanentnego,
• Redukcja zmarszczek
• Laserowy peeling węglowy – trądzik, zanieczyszczenie twarzy, rozszerzone pory
• Odmładzanie

Zalety
• Program High-Tech – chroni skórę przed uszkodzeniem podczas zabiegu,
• Proces tatuażu i usuwania pigmentu jest skrócony, co minimalizuje czas leczenia i regeneracji, z szybkim i oczywistym efektem,
• Wygodne i bezpieczne – może skutecznie i bezpiecznie usunąć wszystkie rodzaje pigmentów i tatuaży, ponieważ Laser Nd Yag Picosekundowy precyzyjnie pozycjonuje tkankę docelową, aby zmniejszyć uszkodzenie skóry,
• Brak osadu melaniny – laser wykorzystuje ultrakrótkie impulsy (o długości jednej bilionowej sekundy,
• Dostępne cztery długości fal: 1064 nm 535 nm 755 nm i 1320 nm,

Specyfikacja:

Długości fali światła: 532, 755, 1064, 1320 nm
Energia maksymalna dla długości fali 1064 nm : 2000 mJ
Czas impulsów: 800 ps
Moc szczytowa na plamce 6 mm: 2,5 GW
Częstotliwość impulsów ustawiana od 1 do 10 Hz
Plamka 6 mm
Celowanie czerwoną diodą 5V
Zasilanie: 220 – 240V, bezpiecznik 10A
Wymiary: 35 x 42 x 64 cm
Waga: 28 kg

Najwyższa jakość produktu

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie

Atrakcyjne promocje i rabaty

Doceniamy stałych klientów

Kupujesz bez pośredników

Gwarantujemy najlepszą cene. Znalazłeś taniej? Napisz do nas.

Formularz zapytania o urządzenie

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem danych osobowych jest Tb-Lasery z siedzibą w Warszawa, ul. Króla, Jana III Sobieskiego 45/lok. u17, Warszawa 02-758. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz skargi do organu nadzorczego – PUODO.