TB-LASERY

Naprawa i sprzedaż urządzeń kosmetycznych

Liposonix

Liposonix pozwala pozbyć się nadmiaru upartego tłuszczu – średnio o 2,5 cm w talii – w ciągu zaledwie jednej sesji zabiegowej. Liposonix eliminuje tkankę tłuszczową brzucha dając szczuplejszą sylwetkę. Ponadto pomaga w uformowaniu zgrabniejszej pupy, bioder i ud. Uzyskanie rzeczywistych wyników po zabiegu Liposonix jest proste, ale technologia, która to umożliwia jest wysoce zaawansowana.

Urządzenie liposonix pozwala pozbyć się nadmiaru upartego tłuszczu – średnio o 2,5 cm w talii – w ciągu zaledwie jednej sesji zabiegowej. Eliminuje tkankę tłuszczową brzucha dając szczuplejszą sylwetkę. Ponadto pomaga w uformowaniu zgrabniejszej pupy, bioder i ud. Działa praktycznie wszędzie, gdzie można „uszczypnąć” co najmniej 2cm tłuszczu podskórnego.
System jest wysoce wszechstronny, umożliwiając kontrolę nad tym, w jaki sposób i gdzie dostarczana jest energia, aby uzyskać doskonałe efekty w ciągu jednej sesji zabiegowej.
1 godzina = 2,5 cm mniej. Większość z Nas boryka się z problemem nadmiaru tłuszczu, który występuje we wszelkich kształtach, lokalizacjach i rozmiarach. Niestety godziny spędzone na siłowni i wylane litry potu nie zawsze dają pożądane efekty.

Uzyskanie rzeczywistych wyników po zabiegu jest proste, ale technologia, która to umożliwia jest wysoce zaawansowana. System Liposonix korzysta z energii ultradźwiękowej wysokiej intensywności (HIFU) na odpowiedniej głębokości powodując szybki wzrost temperatury, niszcząc docelową tkankę tłuszczową tuż pod skórą. Obszar z nadmiarem tłuszczu ulega zniszczeniu, a otaczająca tkanka pozostaje nienaruszona. Ponieważ Liposonix koncentruje energię poniżej powierzchni skóry, działa inaczej niż inne urządzenia konturujące i działa dokładnie tam, gdzie powinien, nie uszkadzając skóry.
Działanie Liposonix HIFU:

1. Liposonix powoduje kontrolowany wzrost temperatury powyżej 56 ° C skutecznie niszcząc docelowe komórki tłuszczowe bez uszkodzenia tkanek poza wyznaczoną strefą ogniskowania.
2. Makrofagi (komórki krwi odpowiedzialne za procesy oczyszczające) migrują
do rozbitej tkanki tłuszczowej, pochłaniając wolne lipidy i pozostałości komórek.
3. Zniszczone komórki i ich zawartość są naturalnie przetwarzane przez organizm
i wydalane stopniowo przez 8-12 tygodni.

Liposonix jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny w przeciwieństwie do innych procedur redukcji tkanki tłuszczowej takiej, jak liposukcja. Pacjenci zwykle wracają do normalnej aktywności natychmiast po zabiegu.
Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić mrowienie, kłucie, ocieplenie, bądź też ból o niskim natężeniu. Opinie osób, które poddały się zabiegowi wskazują też na możliwość pojawienia się siniaków, obrzęku czy zaczerwienień okolic zabiegowych. Ingerencja ta natomiast nie grozi żadnymi poważnymi powikłaniami.

Zastosowanie:

Wskazania

– idealny dla osób chcących pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie
– idealny dla osób, u których pomimo ćwiczeń i diety nadmiar tłuszczu nie chce zniknąć
– usuwanie zbędnych centymetrów z różnych lokalizacji ciała (brzuch, boczki, uda, pośladki, kolana)
– brak czasu na wykonanie serii zabiegów, które trwają tygodniami
– idealny dla osób, które boją się zabiegów inwazyjnych

Zalety
– Bezpieczny, niechirurgiczny i nieinwazyjny
– Rewolucyjna terapia wykorzystująca falę ultradźwiękową o dużej intensywności, przeznaczoną do usuwania uporczywego tłuszczu
– Trwałe efekty

Specyfikacja:

Głębokość 2 głowice 0,8 cm i 1,3 cm
Głowice 0,8 cm i 1,3 cm przeznaczona jest do zabiegów na brzuchu, udach i pośladkach
2Mhz,0,8 cm głębokości
2 Mhz, 1,3 cm głębokości
moc: 0,1~3,0 J

Najwyższa jakość produktu

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie

Atrakcyjne promocje i rabaty

Doceniamy stałych klientów

Kupujesz bez pośredników

Gwarantujemy najlepszą cene. Znalazłeś taniej? Napisz do nas.

Najwyższa jakość produktu

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie

Atrakcyjne promocje i rabaty

Doceniamy stałych klientów

Kupujesz bez pośredników

Gwarantujemy najlepszą cene. Znalazłeś taniej? Napisz do nas.

Formularz zapytania o urządzenie

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem danych osobowych jest Tb-Lasery z siedzibą w Warszawa, ul. Króla, Jana III Sobieskiego 45/lok. u17, Warszawa 02-758. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz skargi do organu nadzorczego – PUODO.