Cryo Shape Duo

Cryo Shape Duet to jedno z najlepszych na świecie urządzeń do kriolipolizy, czyli trwałej likwidacji komórek tłuszczowych i modelowania sylwetki. Kriolipoliza to miejscowe, kontrolowane zamrażanie zlokalizowanego tłuszczu. Po zabiegu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i ulegają rozpadowi. Następnie organizm naturalnie pozbywa się ich z organizmu. Za pomocą tej metody całkowicie usuwamy tkankę tłuszczową. Wymrażanie pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry, spektakularną eliminację miejscowej otyłości, a pośrednio modelowanie sylwetki. Kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, po którym bezpośrednio można wrócić do swoich codziennych czynności. Pozwala na skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. To alternatywa dla liposukcji. Komórki tłuszczowe znajdujące się w organizmie człowieka są bardzo wrażliwe na zimno i już w temperaturze 0 stopni ulegają zniszczeniu. Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są po około 4 dniach, kiedy to tkanka tłuszczowa rozluźnia się.
Na bardziej widoczne i ponadprzeciętne efekty odchudzania bez skalpela trzeba czekać od jednego do kilku miesięcy, aby organizm usunął z organizmu uszkodzone komórki tłuszczowe. Najbardziej istotną informacją dla naszych pacjentów jest fakt, że efektem końcowym kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 25-45%, co oznacza stratę nawet kilku centymetrów. Należy pamiętać, aby po zabiegu nie przytyć, ponieważ uniemożliwi to zauważenie oczekiwanych efektów.
Zabieg
Głowicę chłodzącą, która zasysa, chłodzi i wykonuje masaż sekwencyjny przykłada się do miejsca zabiegowego na membranę przeciwodmrożeniową i pozostawia na 45 min. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -8 do -14 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalny rozpad komórek tłuszczowych i usunięcie ich z organizmu w ciągu 4 tygodni. Wbudowany masaż sekwencyjny wspomaga efekt działania na komórki tłuszczowe.
Wskazówki dotyczące zabiegu
- Dwie godziny przed zabiegiem klienci nie powinni nic jeść. To bardzo ważne, jest to związane z wynikiem zabiegu. Zwłaszcza jeśli wykonujemy zabieg na brzuch.
- Przed przystąpieniem do zabiegu należy upewnić się, że maszyna jest w dobrym stanie pracując przez 10 minut, jeśli na płytach jest wystarczająco dużo lodu, można przystąpić do zabiegu.
- Podczas zabiegu należy używać membrany zapobiegającej zamarzaniu powierzchownych warstw skóry.
- W ciągu ostatnich 10 minut przerwać tryb chłodzenia, wybrać masaż podciśnieniowy do masowania części zabiegowej lub po skończonym zabiegu wykonać falę uderzeniową lub drenaż limfatyczny. Odpowiednio dobrany zabieg do skóry i klienta
 
Częstotliwość zabiegów
Wybrany obszar ciała 1-4 zabiegi co 30 dni
W trudnych przypadkach możemy zwiększyć ilość do 8 zabiegów
Czas zabiegu 45 min + drenaż zaraz po zabiegu a następnie pomiędzy zabiegami 1 x w tygodniu .
Zaraz po zalecana fala uderzeniowa – na tą samą partię.
Dla zmniejszenia danego obwodu np. w talii, wymagana ilość obszarów może być większa niż 1 i wymagać serii kilku obszarów.
Jakie są odczucia podczas zabiegu?
Zabieg jest względnie bezbolesny, może powodować:
• Uczucie delikatnego do mocnego napięcia w okolicach obszaru zabiegu, wskutek zastosowania próżni.
• Miejscowe intensywne uczucie schłodzenia, głównie na początku sesji zabiegowej.
• Odczucia zmienne w zależności od ustawień trybu masującego
Pod koniec sesji zabiegowej obszar wessany do głowicy zaczerwieni się, może spuchnąć oraz ulec utracie czucia. Po 1-2 godzinach objawy znikają.
U niektórych osób zwłaszcza z luźną skórą może nastąpić efekt przemrożenia powierzchownych warstw skóry i utrzymywać się do 7 dni. W niczym nie zagraża to organizmowi i nie niesie ze sobą skutków ubocznych.
Stan skóry po zabiegu
• Najczęściej: zaczerwienienie i odrętwienie na obszarze zabiegu, może trwać do kilku godzin po sesji. Zależnie od pacjenta zaburzenia czucia mogą występować przez kilka dni
• Rzadko:
o słaby krwiak, który znika w ciągu kilku dni,
o ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów” związany z wywołanym kriolipolizą stanu zapalnego tkanki tłuszczowej, który znika w przeciągu kilku dni
• Bardzo rzadko (poniżej 0,01% pacjentów): ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów”, który utrzymuje się dłużej niż 7 dni, związany jest z wywołanym kriolipolizą stanem zapalnym tkanki tłuszczowej, który znika najpóźniej w 3 tygodniu po zabiegu.
Pacjent może powrócić do normalnej aktywności bezpośrednio po zabiegu.
 
Skład zestawu Cryo Shape Duo:
 • baza urządzenia
 • 2 głowice zabiegowe
 • kabel zasilający
 • materiały szkoleniowe
 • instrukcja obsługi w języku polskim
Dane techniczne Cryo Shape Duo:
 • Napięcie 220 v / 110 v; 50 Hz-60 Hz
 • Wyjście urządzenia chłodzącego temperatura 5 stopni ~ -16 ℃ stopień
 • Moc ciśnienia 0-100Kpa
 • Ciecz chłodząca woda destylowana, poj. 9L
 • Czas pracy 0-60 minut
 • Pobór energii ≤400W
 • Waga 27 NW / 47 GW

 

 

Hurtownia urządzeń kosmetycznych

Oferujemy:

Urządzenia do gabinetów kosmetycznych

Wyposażenie do salonów kosmetycznych

Urządzenia kosmetyczne, dzięki którym wykonasz każdy zabieg

Wyposarzenie gabinetów kosmetycznych

Lasery dla gabinetów i salonów kosmetycznych oraz SPA

Laser kosmetyczny do depilacji

Laser do gabinetu medycyny estetycznej

Lasery medyczne, wyposażenie klinik i salonów w sprzęt medyczny.

Nowoczesne lasery do medycyny estetycznej


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, który laser jest niezbędny w gabinecie kosmetycznym, napisz do nas.

Kontakt

Urządzenia kosmetyczneTB-Lasery
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45
lok. u17
02-758 Warszawa
505 362 182 

Używamy cookie i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY © 2022

Tworzenie Stron Internetowych oraz Gadżety Reklamowe z Nadrukiem